Krovinių saugojimo galimybės
 
·         Atviri muitinės sandėliai
 
Bendradarbiaudami su vienu iš didžiausių Lietuvoje krovinių aptarnavimo terminalu, mes siūlome Jums atvirus muitinės sandėlius. Atviruose muitinės sandėliuose leidžiama saugoti prekes neapmokėstinus jas importo muitais ir mokesčiais, netaikant joms ekonominių apribojimų. Muitinės sandėlyje atliekamos sekančios operacijos: prekių saugojimas, priežiūra, etikečių ir banderolių klijavimas, krovinių paskirstymas, rūšiavimas,  paruošimas tolesniam transportavimui.
 
 
·         Importo-eksporto terminalas 
 
Importo-eksporto terminale operatyviai ir kokybiškai vykdomas krovinių pakrovimas ir iškrovimas, perkrovimas, svėrimas, matavimas, supakavimas (perpakavimas), prekinės išvaizdos gerinimas,  krovinių komplektavimas (iškomplektavimas), ekspertizė, paruošimas transportavimui ir prekybos sandorių įforminimui.
 
 
Taipogi, verta paminėti, kad šis terminalas turi reikalingus draudimo polisus, leidžiančius padengti visus kliento nuostolius, atsiradusius perkraunant, saugant, ar perpakuojant krovinius. Terminalo teritorija aptverta ir saugoma 24 val. per parą.
Sukūrė: